توسعه صنایع و معادن کوثر
بازدید مدیرعامل گروه معادن از مجتمع معادن قروه

بازدید مدیرعامل گروه معادن از مجتمع معادن قروه

به گزارش روابط‌عمومی گروه معادن کوثر، دکتر مطلق مدیرعامل مجموعه روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ به بازدید از مجتمع معادن قروه پرداختند. ایشان ضمن بررسی دپوهای موجود از لحاظ کمی و کیفی در خصوص برنامه‌های آتی با مدیران معدن گفتگو کردند.
 در ادامه این بازدید طی نشستی که در محل دفتر معدن باباشوراب با موضوع تعیین وضعیت سالن ورزشی منطقه قصلان صورت گرفت، تصمیمات مقتضی گرفته شد.

 سپس به دعوت امام‌جمعه سریش آباد با حضور دکتر مطلق، شهردار و شورای بخش سریش آباد جلسه‌ای با محوریت ایجاد اشتغال و کارآفرینی در منطقه در دفتر امام‌جمعه برگزار گردید.

 شایان‌ذکر است در این راستا تاکنون ۳۵ کارگاه فعال در تولید مصنوعات سنگی مشخص گردیده و مقرر شده است ۲۰ تن سنگ لاشه با قیمت کمتر از قیمت فروش مصوب در مجموعه به این کارگاه‌ها اختصاص داده شود که این خود نشان‌دهنده، توجه گروه معادن کوثر به ایجاد اشتغال و محرومیت‌زدایی در این منطقه می‌باشد.

بازدید مدیرعامل گروه معادن از مجتمع معادن قروه

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.