توسعه صنایع و معادن کوثر
وزیر صنعت؛ معدن و تجارت از غرفه شرکت معادن در نمایشگاه بین‌المللی معدن بازدید کرد

وزیر صنعت؛ معدن و تجارت از غرفه شرکت معادن در نمایشگاه بین‌المللی معدن بازدید کرد

محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت که برای افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات معدنی تجهیزات و صنایع وابسته در محل نمایشگاه‌های دائمی کشور حاضر شده بود با حضور در غرفه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در جریان آخرین دستاوردهای شرکت قرار گرفت.

 

وی با اشاره به این‎که شرکت معادن کوثر در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی در زمینه اکتشاف پهنه‌های معدنی داشته و یکی از امیدهای کشور در این حوزه محسوب می‌شود اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های مفیدی که طی چند سال گذشته صورت گرفته و همراهی مثبت و مثمرثمری که وزارت صنعت و معدن تا کنون از خود نشان داده و از این پس نیز نشان خواهد داد، امیدواریم در آینده شاهد آغاز عملیات اکتشافی و در آینده استخراج از این پهنه‌ها باشیم.

 

وی در این بازدید به کارخانه سبک قطعات بتنی و مبلمان شهری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: خلأ چنین کارخانه مدرن و پیشرفته‌ای در کشور احساس می‌شد و خوشحالیم که شرکت معادن کوثر با تکیه بر راهبرد اقتصاد مقاومتی، در جهت رفع کاستی‌ها قدم برداشته و در این راه با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی دنیا موفق بوده است.

وزیر صنعت و معدن در پایان ابراز امیدواری کرد روند موفقیت‌های شرکت همچون گذشته ادامه داشته باشد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.