توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری دوره‌های آموزشی ایزو و تعالی در مجتمع معادن ازنا

برگزاری دوره‌های آموزشی ایزو و تعالی در مجتمع معادن ازنا

به گزارش روابط عمومی گروه معادن کوثر، در راستای آموزش منابع انسانی و ارتقای بهره‌وری نیروی کار؛ دوره‌های مرتبط با فرایندهای ایزو و تعالی در معدن ازنا برگزار شد.

در این دوره که روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۴ برگزار شد؛ یکی از اساتید مجرب حوزه معدن، آقای مهندس رادمان، موضوعات مختلف با محوریت نحوه تشکیل بانک اطلاعات معدن، طراحی و برنامه ریزی تولید، آنالیز بهای تمام شده، روش محاسبات اقتصادی در معادن و همچنین بررسی زیرساخت‌های احداث کارخانه‌های فرآوری را تدریس و مطابق جمع‌بندی صورت گرفته کارکنان گروه در مجموع از ۴۰ نفر ساعت آموزش در محل کار برخوردار شدند.

با توجه به اهمیت آموزش و اثربخشی آن در بهبود فرایندهای کاری در حوزه استخراج و تولید همچنین با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته مقرر است برگزاری دوره‌های آموزشی دیگر با محوریت موضوعات مشابه در زمینه‌های فنی و اداری در آینده نیز ادامه پیدا کند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.