توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری سومین گردهمایی فصلی مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

برگزاری سومین گردهمایی فصلی مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، سومین گردهمایی مدیران شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و مدیران مجتمع‌های معدنی و صنعتی شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

در شروع این جلسه سیاسی‌راد مدیرعامل شرکت، ضمن قدردانی از زحمات همکاران و بررسی عملکرد مجتمع‌های تولیدی شرکت در سال مالی گذشته، انتظارات سازمان اقتصادی کوثر و برنامه‌های سال جاری شرکت را به تفکیک هر مجتمع تشریح کرد.

در ادامه مدیران مجتمع‌های قروه، خرم‌آباد، ازنا و بتلند ضمن ارائه گزارش عملکرد خود، پیشنهادهایی را برای بهبود بهره‌وری منجر به کاهش هزینه‌ها، افزایش تولید و رشد درآمد در مجتمع‌های خود ارائه کردند.

در پایان نیز ضمن قدردانی از زحمات و خدمات مهندس صادقی در دوره تصدی مسئولیت اداره مجتمع بتلند، احکام انتصابات آقایان علیرضا رضوی به سمت عضو هیئت اجرایی و مدیر مجتمع بتلند و حبیب‌الله صادقی به سمت عضو هیئت اجرایی و قائم‌مقام مدیر مجتمع ابلاغ گردید.

شایان ذکر است، مهندس علیرضا رضوی پیش از این مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت تولید روی بندرعباس، معاون مدیرعامل شرکت ذوب و احیای روی قشم، مدیر کیفیت ایران‌خودرو دیزل، مدیر پروژه ایران‌خودرو خراسان، مدیر طرح و برنامه شرکت شناپ، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت بهبود گام صنعت بوده است.

مجتمع تولیدی بتلند واقع در شهرک صنعتی نظرآباد در استان البرز مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی قطعات بتنی سبک و مبلمان شهری کشور است که تحت لیسانس شرکت ریکرز آلمان محصولاتی نظیر بلوک‌های سبک ساختمانی، جداول سیمانی، گلدان‌های بتنی و سنگ فرش‌های رنگی بتنی (pavers) را با کیفیت بالا و منطبق بر استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌کند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.