توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری کارگاه آموزشی تعالی سازمانی در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

برگزاری کارگاه آموزشی تعالی سازمانی در شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

 به گزارش روابط‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در راستای استقرار مدل تعالی سازمانی و به‌منظور توانمندسازی مدیران و باهدف رشد و ارتقای سازمان از طریق شناسایی نقاط قوت و تعریف فرصت‌های قابل‌بهبود، کارگاه آموزشی تعالی سازمانی بر مبنای مدل EFQM در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر برگزار گردید.

 برپایه این گزارش، این دوره آموزشی با حضور ۱۵ نفر از معاونین و مدیران در تاریخ ۱۷ شهریور با حضور دکتر ابراهیمی جمارانی از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت به‌عنوان استاد دوره برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه آل ابراهیم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر ضمن تشکر و خوش آمد گویی از دبیرخانه جایزه ملی تعالی و اشاره به لزوم جاری‌سازی مدل تعالی و حرکت در این مسیر به اهتمام تمامی مدیران و کارکنان شرکت در این راستا تأکید نمودند، ایشان همچنین تأکید کردند که حرکت در مسیر تعالی و انجام پروژه‌های بهبود از اولویت‌های شرکت می‌باشد.

 در ادامه دکتر ابراهیمی جمارانی به تشریح مدل و چگونگی بهبود فرایندها و ارزیابی نتایج حاصله در جاری‌سازی رویکردهای مختلف پرداختند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.