توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری گردهمایی فصلی مدیران شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

برگزاری گردهمایی فصلی مدیران شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

 این گردهمایی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و مجتمع‌های معدنی و صنعتی شرکت در سالن همایش شرکت برگزار شد.

 در شروع جلسه سیاسی راد مدیرعامل شرکت، ضمن ارائه گزارش عملکرد نه‌ماهه شرکت، برنامه‌های آتی و همچنین انتظارات سازمان اقتصادی کوثر را بیان کرد.

 در ادامه با حضور ابراهیمی مدیرکل حراست سازمان اقتصادی کوثر ضمن قدردانی از زحمات مؤمنی نسب مدیر قبلی حراست شرکت و تبیین وظایف واحدهای حراست، بابایی مدیر جدید حراست شرکت را معرفی کردند.

 در ادامه مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی از زحمات همکاران قبلی، آقایان ایل بگیان تبریزی را به عنوان معاون مالی و اداری، آبید را به عنوان مسئول دفتر حقوقی و قراردادهای شرکت معرفی و انتظارات شرکت در حوزه‌های یاد شده را تبیین کرد.

 پس از انجام مراسم تودیع و معارفه، مدیران مجتمع‌های معدنی قروه کردستان، خرم‌آباد و ازنای لرستان و کارخانه نظرآباد استان البرز گزارشی از عملکرد واحدهای خود ارائه و پیشنهادهایی را برای توسعه بازار، افزایش تولید و ارتقای بهره‌وری ارائه کردند.

 در پایان جلسه، گزارش آخرین وضعیت فعالیت‌های اکتشافی شرکت در محدوده‌های دارای پروانه اکتشاف در استان‌های کرمان، اردبیل، اصفهان و خراسان جنوبی ارائه شد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.