توسعه صنایع و معادن کوثر
تجدید بیعت مدیران ستاد و صف گروه معادن کوثر با آرمان‌های شهدای عزیز در اولین گردهمایی در سال مالی 1400-1399

تجدید بیعت مدیران ستاد و صف گروه معادن کوثر با آرمان‌های شهدای عزیز در اولین گردهمایی در سال مالی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

به گزارش روابط‌عمومی گروه معادن کوثر، نخستین جلسه شورای معاونین و مدیران در سال مالی جدید با حضور مدیرعامل و کلیه معاونین و مدیران واحدهای تابعه در ساعت ۷:۴۵ دقیقه صبح دوشنبه ۲۹ دی‌ماه ۱۳۹۹ با حضور در مزار مطهر و منور شهدای گران‌قدر دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم آغاز و سپس با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن گلزار شهدای بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار گردید.
مهدی آل ابراهیم مدیرعامل گروه ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره خانم فاطمه زهرا (س) و یاد شهدای عزیز به‌خصوص سیدالشهدای محور مقاومت شهید حاج‌قاسم سلیمانی با تأکید بر این نکته که این شهدای بزرگوار از همه چیز خود گذشته و امروز ما عزت، استقلال، امنیت، حفظ نوامیس و… را از این شهدای بزرگ داریم این سوال را مطرح کردند که ما در مقابل این همه ایثار و از خودگذشتگی چه کرده‌ایم.

تجدید بیعت مدیران ستاد و صف گروه معادن کوثر با آرمان‌های شهدای عزیز در اولین گردهمایی در سال مالی 1400-1399

ایشان ادامه دادند که دیروز جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس را داشتیم و امروز جنگ اقتصادی و قطعاً می‌بایست با تاسی به سیره شهیدان در این جنگ نیز پیروز شویم. فلذا اولین گردهمایی سال مالی جدید را خدمت شهدای عزیز رسیدیم که ضمن تجدید بیعت با این عزیزان، با انگیزه مضاعف سال مالی جدید را آغاز نمائیم و همان‌طور که در سال قبل به لطف خداوند متعال و استعانت معصومین (ع) و شهدای عزیز افزایش ۲۰۰ درصدی سود را نسبت به گذشته تجربه کردیم، انشاءا… در سال مالی جدید این روند ادامه پیدا کند.

سپس ایشان با عنایت به افق‌های مدنظر جناب آقای مهندس اسکندری ریاست محترم سازمان اقتصادی کوثر، وظایف و مسئولیت‌های کلیه واحدهای ستاد و صف را مشخص نمودند.

در ساعت پایانی این همایش مدیران از بیانات حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج‌آقای اسکندری در خصوص نکات اخلاقی بهره‌مند و همایش با نماز جماعت ظهر و عصر به امامت ایشان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خاتمه یافت.

تجدید بیعت مدیران ستاد و صف گروه معادن کوثر با آرمان‌های شهدای عزیز در اولین گردهمایی در سال مالی 1400-1399

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.