توسعه صنایع و معادن کوثر
تشکیل کمیته مقابله با شرایط اضطراری در گروه معادن کوثر

تشکیل کمیته مقابله با شرایط اضطراری در گروه معادن کوثر

به گزارش روابط عمومی گروه معادن کوثر، روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۲/۵ کمیته مقابله با شرایط اضطراری با حضور مدیرعامل و سایر مدیران ارشد گروه معادن در محل سالن همایش‌های دفتر مرکزی تشکیل گردید. در ابتدای این جلسه آل ابراهیم مدیرعامل گروه معادن کوثر طی سخنانی به تشریح شرایط ویژه به وجود آمده در ارتباط با آلودگی ویروسی کرونا و همچنین هشدارهای اعلام شده در خصوص قریب‌الوقوع بودن طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیلاب در استان لرستان که تعدادی از معادن فعال گروه معادن کوثر در آن منطقه قرار گرفته است پرداخت.

 وی در ادامه ضمن تشریح حساسیت‌های بسیار بالای هر دو موضوع خواستار بسیج کلیه امکانات و تجهیزات و نفرات برای ایجاد آمادگی کامل جهت مواجهه و همچنین انجام اقدامات پیشگیرانه حداکثری در مقابله با هر دو فوریت را خواستار و تأکید نمود می‌بایست با حفظ آمادگی لازم کمترین توقف در فعالیت جاری معادن و همچنین کمترین نقصان در پاسخگویی به کلیه پیمانکاران و مشتریان حادث گردد.

 در ادامه جلسه پس از بحث و بررسی موضوعات مختلف، دستورالعمل اجرایی برای تمامی موارد مطروحه به تصویب رسید و جهت اجرا به واحدهای مربوطه ابلاغ گردید.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.