توسعه صنایع و معادن کوثر
تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید گروه معادن کوثر در روز یکشنبه ۲ خردادماه با حضور جناب آقای دکتر باقری ریاست محترم هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر و جمعی از معاونین سازمان اقتصادی کوثر و گروه معادن کوثر برگزار گردید. در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های ارزشمند و خالصانه جناب آقای مهندس آل ابراهیم و اعضای هیئت‌مدیره و معاونین و مدیران شرکت، جناب آقای دکتر عبد الهادی مطلق به سمت مدیرعامل گروه منصوب شدند.
در ادامه آقای دکتر باقری ضمن آرزوی توفیق برای دکتر مطلق، مسئولیت گروه معادن کوثر را تجربه جدیدی برشمردند و از معاونین و مدیران خواستند با همکاری، همفکری و تلاش، سعی در پیشبرد اهداف و برنامه‌های این گروه داشته باشند.

پس از آن، معاونین و مدیران ضمن معرفی خود و خیرمقدم به آقای دکتر مطلق، از زحمات جناب مهندس آل ابراهیم تقدیر و تشکر کرده و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.