توسعه صنایع و معادن کوثر
دیدار هیئت تجاری سازمان اقتصادی کوثر با استاندار چهارمحال بختیاری

دیدار هیئت تجاری سازمان اقتصادی کوثر با استاندار چهارمحال بختیاری

در این سفر که به دعوت عباسی استاندار چهارمحال بختیاری صورت پذیرفت هیئتی متشکل از مدیران عامل گروه‌های معادن، صبا، ساختمان و جمعی از مدیران گروه کشاورزی و مدیران عامل شرکت‌های تهران الکتریک، شیمی دارو و آبزی اکسیر کوثر در قالب پنج گروه تخصصی (معادن، صنایع، کشاورزی، ساختمان و بهداشت و درمان) به بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان پرداخته و در پایان سفر دو روزه در شامگاه چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ طی جلسه‌ای با حضور استاندار مباحث جمع‌بندی و مقرر شد طرح‌های انتخابی حداکثر طی یک ماه توسط مدیران سازمان اقتصادی کوثر بررسی و پاسخ نهایی در خصوص امکان سرمایه‌گذاری برای استانداری چهارمحال بختیاری ارسال گردد.

عباسی بیان نمود قطعاً اینجانب به‌عنوان استاندار و کلیه مدیران کل استانی از هیچ کوششی در راستای تسهیل روند سرمایه‌گذاری در استان دریغ نخواهیم نمود.

در همین راستا و با نگاه توسعه کسب‌وکار در مناطق محروم مقرر شد دو طرح تولید کاغذ از کربنات کلسیم و کلسینه کردن دولومیت توسط گروه معادن کوثر بررسی و نتایج آن برای استانداری ارسال گردد.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.