توسعه صنایع و معادن کوثر
دیدار مدیرعامل گروه معادن کوثر با استاندار اردبیل

دیدار مدیرعامل گروه معادن کوثر با استاندار اردبیل

به گزارش روابط‌عمومی گروه معادن کوثر دکتر مطلق، مدیرعامل گروه معادن کوثر در دیدار با دکتر سید حامد عاملی استاندار اردبیل در خصوص توسعه سرمایه‌گذاری در بخش صنایع معدنی با مشارکت بخش خصوصی به گفتگو پرداختند.
 دکتر مطلق در خصوص مشکلات موجود در مسیر اخذ پروانه کشف و فعالیت در واحدهای معدنی مطالبی را بیان کردند و افزود گروه معادن کوثر باتوجه‌به دارابودن معادن و محدوده‌های معدنی متعدد فعال در ۸ استان کشور، با صدور پروانه کشف و فعالیت در محدوده اردبیل، کارخانه تولید مس را در این استان دایر می‌کند.
 در ادامه این دیدار سید حامد عاملی، استاندار اردبیل ضمن بیان همکاری و مساعدت با گروه معادن کوثر در خصوص پیگیری مراحل صدور پروانه کشف در خصوص توسعه فعالیت‌های این گروه در استان اردبیل با اشاره به توسعه سرمایه‌گذاری شرکت‌های معدنی در استان با ایجاد صنایع فرآوری، از تسهیل در رفع موانع و مشکلات و صدور پروانه کشف خبر داد.

دیدار مدیرعامل گروه معادن کوثر با استاندار اردبیل

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.