توسعه صنایع و معادن کوثر
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر

 مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر، در روز شنبه چهارم دی‌ماه با حضور جناب آقای دکتر فخاری مدیرعامل و نایب‌رئیس محترم هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر و جناب آقای مهندس آل ابراهیم معاونت محترم توسعه منابع و پشتیبانی سازمان اقتصادی کوثر و جمعی از مدیران سازمان اقتصادی کوثر و گروه معادن کوثر برگزار گردید .

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های جناب آقای دکتر عبدالهادی مطلق، اعضای هیئت‌مدیره، معاونین و مدیران شرکت، جناب آقای دکتر علی سلگی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت منصوب شدند. در ادامه آقای دکتر ناصر فخاری ضمن آرزوی توفیق برای آقای دکتر سلگی، مسئولیت شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر را تجربه جدیدی برشمردند و از معاونین و مدیران خواستار همکاری، همفکری و تلاش، سعی در پیشبرد اهداف و برنامه‌های این گروه خصوصاً در زمینه فعالیت‌های اکتشافی شدند. پس از آن، اعضاء هیئت‌مدیره ضمن معرفی و خیرمقدم به آقای دکتر سلگی، از زحمات جناب آقای دکتر مطلق تشکر کرده و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.