توسعه صنایع و معادن کوثر
نشست مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با مدیرعامل شرکت ریکرز آلمان

نشست مدیرعامل توسعه صنایع و معادن کوثر با مدیرعامل شرکت ریکرز آلمان

شمس‌الدین سیاسی راد مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی کوثر:

 در تاریخ ۹۷/۶/۱۳ در نشست با آقای نوربرت فوبه مدیرعامل شرکت آلمانی ریکرز که تامین‌کننده ماشین‌آلات و تجهیزات کارخانه قطعات سبک بتنی و مبلمان شهری نظرآباد با برند “بتلند”می‌باشد، توافق شد که شرکت مذکور با منابع داخلی خود امکان تهیه و تأمین قطعات یدکی مورد نیاز کارخانه در ایران را برای چند سال آینده فراهم سازد.
همچنین مدیرعامل شرکت ریکرز ضمن دعوت از مدیران شرکت معادن کوثر برای بازدید از نوآوری‌های فناورانه و محصولات جدید شرکت ریکرز، و معرفی فناوری جدید تولید بلوکهای سبک ساختمانی متشکل از سیمان و ماسه‌های بادی فاقد سیلیس، تمایل خود را برای مشارکت در توسعه بازار خارجی محصولات کارخانه نظرآباد و امکان‌سنجی تولید مصالح نوین ساختمانی با استفاده حداکثری از مواد اولیه تولیدی شرکت معادن کوثر نظیر پوکه معدنی و پودر کربنات کلسیم را اعلام نمود.

نشست مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با مدیرعامل شرکت ریکرز آلمان

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.