توسعه صنایع و معادن کوثر
بازدید استاندار گیلان از غرفه مجتمع تولیدی بتلند وابسته به گروه معادن کوثر در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

بازدید استاندار گیلان از غرفه مجتمع تولیدی بتلند وابسته به گروه معادن کوثر در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

 به گزارش روابط‌عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر استاندار گیلان در بازدید از غرفه مجتمع تولیدی بتلند، کار تولیدی و صنعتی آن‌هم باهدف خدمتگزاری به خانواده شهدا را کاری بزرگ و توفیقی چندوجهی نامید.

 دکتر ارسلان زارع که برای بازدید و خداقوت به همکاران صنعتگر گیلانی به این نمایشگاه آمده بودند در غرفه مجتمع تولیدی بتلند نیز نشستی با مدیرعامل گروه معادن کوثر و مدیران مجتمع تولیدی بتلند داشتند.

 ایشان در این دیدار گرم و گفتگوی صمیمانه مجموعه سازمان اقتصادی کوثر را متعلق به همه مردم ایران از جمله مردم مجاهد و شهیدپرور گیلان دانسته و ضمن دعوت از مدیرعامل گروه معادن کوثر به همراه مدیران مجتمع تولیدی بتلند برای بازدید از استان گیلان، آمادگی خود را به‌منظور اعلام حمایت از تولیدات باکیفیت مجتمع تولیدی بتلند و توسعه همکاری در استان توریستی گیلان اعلام نمودند. همچنین مقرر شد مدیران بتلند پیگیری‌های لازم به‌منظور حضور عملیاتی در این استان را در دستور کار خود قرار دهند.

 در این دیدار آل ابراهیم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر ضمن خوشامدگویی و استقبال از استاندار گیلان و همراهان و تشریح توانمندی‌ها و فعالیت‌های هلدینگ معادن و سازمان اقتصادی کوثر از مسئولیت‌شناسی و تعهد ایشان نسبت به تولیدکنندگان حوزه مأموریتشان قدردانی کردند و آمادگی خود را برای گسترش همکاری‌ها اعلام نمودند.

برچسب ها:

پست های مرتبط :