توسعه صنایع و معادن کوثر
همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند

همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند

 به‌گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، در چارچوب مضامین اقتصاد مقاومتی با رویکرد درون‌زایی و برون‌گرایی و پیگیری سیاست‌های سازمان اقتصادی کوثر مبنی بر حضور پررنگ و مؤثر در بازارهای منطقه‌ای و جهانی، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، فعالیت‌های گسترده‌ای را برای شناسایی و جلب مشارکت شرکت‌های معتبر و توانمند منطقه‌ای و بین‌المللی پیگیری می‌نماید.

 در این زمینه طی هفته گذشته و جاری، این شرکت میزبان مدیران و کارشناسان شرکت ” آکشاردهام استون” از کشور هندوستان بود. این شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال هندی در زمینه‌های استخراج، فرآوری و تجارت محصولات سنگ‌های تزئینی و نما در کشور هندوستان و بازارهای جهانی مطرح است.

 شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر، در پیگیری راهبردهای ورود به حلقه‌های فنی و تجاری با ارزش افزوده بیشتر و گشایش بازارهای منطقه‌ای و جهانی، همکاری با شرکت هندی یادشده را با هدف تأسیس شرکت مشترک (JV) تولید و تجارت انواع محصولات سنگ‌های تزیینی و نما دنبال می‌کند.

 در این چارچوب، مدیران و کارشناسان شرکت هندی طی چهار روز اقامت خود در ایران ضمن بازدید از معادن مرمر باباشوراب، مرمریت کریستال ویهج چهار و مرمریت چینی دریژان درود از نزدیک با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های معدنی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر آشنا شدند. همچنین هیئت هندی به همراه مدیران شرکت معادن کوثر از کارخانه فرآوری سنگ کریستال ویهج چهار واقع در شهرک صنعتی شمس‌آباد تهران بازدید به‌عمل آورد.

 در همین راستا در جلسه‌ای با حضور سیاسی‌راد مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر و هیئت هندی، نتایج حاصل از بازدیدهای میدانی و مذاکرات کارشناسی طرفین مورد بررسی قرار گرفت و طرف هندی ضمن استقبال از توسعه همکاری‌های آتی و دعوت از طرف ایرانی برای بازدید از امکانات و ظرفیت‌های فنی و تجاری خود، آمادگی طرف هندی را برای مشارکت در تاسیس شرکت مشترک تولید و تجارت انواع سنگ‌های تزیینی و نما با استفاده از ظرفیت‌های معدنی، صنعتی و تجاری دو طرف اعلام نمود.

 

همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند
همکاری شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با شرکت آکشاردهام استون هند

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.