توسعه صنایع و معادن کوثر
اعلام آمادگی شرکت آکشاردهام استون هند برای همکاری‌های معدنی با گروه معادن کوثر

اعلام آمادگی شرکت آکشاردهام استون هند برای همکاری‌های معدنی با گروه معادن کوثر

به گزارش روابط عمومی گروه معادن کوثر، به دنبال بازدید مدیران و کارشناسان فنی شرکت آکشاردهام استون هند از معادن این گروه در سال گذشته و ابراز تمایل شرکت مذکور به آغاز همکاری‌های دوجانبه و بازدید متقابل سیاسی راد مدیرعامل و دارابی عضو هیئت مدیره گروه معادن کوثر، تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل (MOU) در تاریخ سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ به امضا رسید.

براساس مفاد این تفاهم‌نامه، در گام اول شرکت آکشاردهام استون پس از انعقاد قرارداد به عنوان پیمانکار آماده‌سازی، تجهیز و بهره‌برداری در کارگاه جدید مجتمع معادن ازنا در یک دوره زمانی محدود و در گام دوم بر اساس نتایج و تجربیات گام اول و پس از تمهید مقدمات حقوقی و قراردادی لازم، تأسیس یک شرکت سرمایه‌گذاری مشترک (J.V) به منظور استخراج، فرآوری و تجارت انواع سنگ‌های تزیینی و نمای معادن دو طرف در دستور کار قرار خواهد گرفت.

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.