توسعه صنایع و معادن کوثر
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل تعالی سازمانی و پیشرفت

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل تعالی سازمانی و پیشرفت

 به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر در راستای اجرای مدل تعالی سازمانی و پیشرفت در شرکت و به منظور حضور پررنگ در سومین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی و پیشرفت، کارگاه آموزشی یکروزه‌ای در محل شرکت برگزار شد.

 این کارگاه آموزشی در روز شنبه ۹۷/۰۹/۱۰ از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در سالن جلسات شرکت و با حضور مدیران و کارکنان دفتر مرکزی و مدیران مجتمع‌های تولیدی تابعه برگزار شد.

 در این کارگاه آموزشی دکتر شکوهیار از اعضای هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه شهید بهشتی، مبانی و مقدمات مدل تعالی سازی را تشریح نمود.

 همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی تکمیلی به منظور ارتقای دانش مدیریت و تعمیق فرهنگ سازمانی معطوف به سرآمدی و پیشرفت توسط معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شرکت پیش‌بینی و به‌تدریج برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل تعالی سازمانی و پیشرفت

برچسب ها:

پست های مرتبط :

شکستن رکورد تولید و بارگیری معادن قروه

این مجموعه که پس از دوره جدید مدیریتی با همتی مضاعف و توسل به ارواح مطهر شهدا کار جهادی خود را آغاز نمود ، آمار تولید و بارگیری ۶ ساله خود را به رکوردی جدید رسانده است. علاوه بر آن ، یکی از معادن که پیش از این به مدت ۱۸ سال تعطیل و بدون بارگیری بود ، با لطف پروردگار و همت همکاران مجدد به چرخه تولید بازگشت.